REKLAM KODUNU GİRİN.

İnstagram İpuçları


REKLAM KODUNU GİRİN.

İnstagram İpuçları

 

 

Sizlere instagram ipuçları hakkında bilgiler vereceğiz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. İnstagram ipuçları konusunda bu sayfadan her türlü bilgiler alabilirsiniz. Size vereceğim bilgiler işinize çok yarayacaktır. İnstagram hesabı kullanmak basit bir şekilde gelebilir. Ama sizlerin de gözünden kaçan mutlaka bir ipucu vardır. Bunu sakın unutmayınız. İnstagram ipuçları bilgilerini aldığınız zaman bu sosyal medyayı çok daha verimli olarak kullanacaksınız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu ipuçlarına uyduğunuz zaman daha çok beğenmeniz olacak ve daha da çok takipçiniz artmış olacaktır. Bu yüzden de platformu verimli kullanmak çok önemlidir.

İnstagram ipuçları hakkında birinci maddeden başlayalım. Mutlaka takip ettiğiniz kullanıcılardan uyarı almanızı tavsiye ederim. Yani sürekli takip etmek istediğiniz kişiler için uyarıyı etkinleştiriniz. Başka bir instagram kullanıcılarının sayfasında etiketlenmiş olabilirsiniz. Bu etiketi kaldırabilirsiniz. Yani etiketlendiğiniz paylaşımlardan isminizi kaldırabilirsiniz. Üçüncü olarak ise instagram hesabınızdaki arama geçmişinizi temizlemelisiniz. Beğendiğiniz gönderileri de mutlaka görün. Gördüğünüz zaman sizin işiniz daha iyi olacaktır. Çünkü beğendiğiniz gönderileri sizler de görünce beğendiklerinizi unutmamış olacaksınız. Sadece filtrelerle kalmayın. Paylaşmak için fotoğraf düzenleyeceksiniz. Bunu yaparken fotoğrafın kontrastı ve sıcaklığını da yapabilirsiniz. Bunu sakın unutmayınız.

İnstagram hesabında veriyi daha aza indiriniz. Yani video ve fotoğraf paylaşımınızın kotasının tükeneceğini unutmayınız. Bunu profilinizden de ayarlayabilirsiniz. Mobil ağından daha az veri kullan olarak ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde de daha rahat paylaşım yapmış olacaksınız. Sizlere tavsiyem de birden çok fazla hesap bile gönderebilirsiniz. Çok hesap olduğu zaman instagram daha çok memnun kalıyor. İki hesabı uygulama yükleyebilirsiniz. Bunun için profesyonel olarak sosyal medya kullanmanız gereklidir. Yapmak için instagram hesaplarından ayarlara girin ve oradan da hesap ekle butonuna basın. Aynı zaman da kolajlarda oluşturabilirsiniz. Böyle yaptığınız zaman daha kolay olmaktadır. İnstagram dokuz tane kolaj seçeneği bile sunar.

En önemlisi de mutlaka paylaştığı gönderiler ilgi çekici olmalıdır. Mesela instagram da son zamanlarda kullanıcılar neler paylaşıyor ve nasıl ilgi çekiyorsa aynısını sizler de denemelisiniz. Örneğin son günlerde boomerang uygulaması ve canlı yayın çok yapıldığını araştırdığınız zaman görürsünüz. Bu yüzden sizlerde hesabınızda paylaşım yaparken deneyebilirsiniz. Bu şekilde daha çok beğeni olur ve daha da çok takipçiniz olabilir. Buna benzer ilginç uygulamalar ile de paylaşım yapabilirsiniz. Yavaşlatan video uygulamalarını da denemenizi tavsiye ederim. Paylaşım yaparken mesela resim ya da video paylaşırken altına aktif olan hashatagleri kullanabilirsiniz. Aktif olan hashatagler keşfetmeye başlayın. Bu sayede paylaşımlarınız başka instagram kullanıcılarına ulaşacaktır. Çoğu instagram kullanıcısı paylaşımlarda hashatagler kullanmaktadır. Fenomen olan instagram kullanıcılarına da bir göz atınız. Neler paylaştıklarınızı ve nasıl hashatagler kullanacağınıza bir bakmalısınız. Değişik hashatagler kullanmaya özen gösterin ve ayrıca paylaşım yaparken de daha değişik resimler paylaşmanızı öner

Etiketler:

Henüz Yorum Yazılmamış.

Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.