REKLAM KODUNU GİRİN.

İnstagram Dondurma


REKLAM KODUNU GİRİN.

İnstagram Dondurma

 

 

İnstagram kullanıcıları bazı nedenlerden ötürü instagram hesaplarını dondurabilirler. İnstagram dondurma işlemi instagram hesabı açmak kadar kolaydır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. İnstagram hesabını dondurmak isteyen kullanıcılar hesaplarını istedikleri süreye kadar dondurabilirler. Dondurulduğu zaman kullanıcı ne zaman isterse o zaman tekrar instagram hesabına giriş yaparak açabilir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İnstagram dondurma işlemi gayet basit bir işlem olmakla birlikte herkes bunu yapabilir. Bunu sakın unutmayınız. İnstagram dondurma geçici olarak hesap kapatmak demektir. Kullanıcılar kendi hesaplarına tekrar giriş yapana kadar diğer kullanıcılar göremez. İnstagram dondurma işlemini hem telefondan ve hem de bilgisayardan da yapabilirsiniz. Tekrar instagram hesabına giriş yaparken de hem telefondan hem de bilgisayardan yapabilirsiniz.

Hesabınızı dondurduktan bir süre sonra tekrar kendi hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınız tekrar aktif olacaktır. Tekrar hesabınız aktif olduktan sonra hesabınızı eskisi gibi kullanacaksınız. İnstagram hesabınızı dondurmak istediğiniz zaman gizlilik belgelerine girince orada hesabını geçici olarak kapat butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar onay butonu çıkacaktır. Bu onay butonuna da basıp işlem sona erecektir. Hesabınızı dondururken sizlerden tekrar şifreniz istenecektir. Bundan sonra da hesabınız dondurulmuş hale gelecektir. İnstagram hesaplarını dondurduğunuz zaman ve geçici olarak dondurduğunuz zaman daha kullanışlı ve hesabınız tamamen kapanmamış olacaktır. Böyle yaptığınız zaman instagram hesabınızı da kaybetmemiş olacaksınız.

İnstagram hesabınız dondurulduğu andan itibaren hiç kimse sizlerin hesabından paylaşımlarınızı ve beğenilerinizi göremeyecektir. Bütün bunlar gizli kalacaktır. İnstagram hesabınızı tamamen değil de geçici süre ile hesabınızı dondurmak en iyisi olmaktadır. İnstagram dondurma konusunda bilgi almak isterseniz bu sayfadan dilediğiniz bilgileri alabilirsiniz. İnstagram hesabını dondurmak isteyince bu sayfadan bilgi alabileceksiniz. Aynı zamanda da resimli olarak anlatımları da bu sitemizde mevcuttur. İnstagram hesabınızı dondurmaya karar verdiğiniz zaman şifrenizi asla unutmayacaksınız. Çünkü instagram hesabınızı hem dondururken hem de instagram hesabınızı açarken instagram şifreniz istenecektir. Şifrenizi unutmamanız şarttır. İnstagram hesabınızı açtığınız zaman gönderilen mesajlar bile silinmeyecektir.

İnstagram hesap dondurma konusunda bu siteden her bilgiyi ve merak ettiklerinizi de bulacaksınız. İnstagram hesapları her kullanıcı rahatça dondurabilir. Hesabınızı donduramıyorum diyen kullanıcı olmaz. Her kullanıcı instagram hesaplarını on günde bir bile eğer isterse dondurabilir. Bunun hiç bir zararı yoktur. İnstagram kullanıcılarının bazıları hesaplarını dondurup açtıkları zaman eski paylaşımları da en başlarda görünebilir. Bu sorun için yapacak bir şey yoktur maalesef. Bazen bu tür sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ama hesabınızı dondurup bir hafta sonra instagram hesabınızı açarsanız bu tür sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden de instagram hesabınızı eğer donduracaksanız en az on ya da on beş gün geçmesi lazımdır. İnstagram hesap dondurma işlemi yirmi dört saat ya da kırk sekiz saat da sürebilir. Bu iki gün instagram hesabınızı asla giriş yapıp açamazsınız.

Etiketler:

Henüz Yorum Yazılmamış.

Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.